Termínovka kurty Bažantnice 2017

den měsíc zač. kurty v Bažantnici kategorie 

24 4 16.oo TK Studenec - LB čt veteráni 

 25 4 16.oo TK Turnov A - LBA veteráni 

 25 4 16.oo LBB - TK Turnov C veteráni 

 29 4 09.oo LBA - TC Dvůr Králové A dospělí 

 29 4 09.oo TC Jičín - LBB dospělí 

 29 4 09.oo LBC - TK Studenec dospělí 

 29 4 09.oo TJ Červený Kostelec - LB starší žáci 

 29 4 14.oo TK Lomnice n. Pop. - LB babytenis 

 30 4 09.oo TJ Červený Kostelec - LB dorost 

 1 5 16.oo Žuliánka Jilemnice - LB čt veteráni 

 2 5 16.oo LBA - TK Semily A veteráni 

 2 5 16.oo TK Ratsam Dol. Branná B - LBB veteráni 

 4 5 16.oo LB - TK Lomnice n.P. B mladší žáci 

 6 5 09.oo TJ Červený Kostelec - LBA dospělí 

 6 5 09.oo LBB - TC Hořice dospělí 

 6 5 09.oo LTC Nový Bydžov C - LBC dospělí 

 6 5 09.oo LB - Dvůr Králové B starší žáci 

 6 5 14.oo LB - Tenis Nová Paka babytenis 

 7 5 09.oo LB - Dynamo Hradec Králové A dorost 

 8 5 16.oo LB čt - TK Semily veteráni 

 9 5 16.oo Sokol Jablonec n.J. - LBA veteráni 

 9 5 16.oo LBB - TK Lomnice n.P. B veteráni 

 11 5 16.oo TK Turnov - LB mladší žáci 

 16 5 16.oo LBA - Spartak Vrchlabí veteráni 

 16 5 16.oo LBB - Union Jilemnice veteráni 

 16 5 16.oo TK Chlístov - LB čt veteráni 

 18 5 16.oo LB - TK Studenec mladší žáci 

 20 5 09.oo LBA - VŠTJ UK Hradec Králové dospělí 

 20 5 09.oo Tenis Nová Paka B - LBB dospělí 

 20 5 09.oo LBC - TK Semily B dospělí 

 20 5 09.oo TK Kvasiny - LB starší žáci 

 20 5 14.oo LTC Nový Bydžov - LB babytenis 

 21 5 09.oo LB - T-C DTJ Hradec Králové C dorost 

 22 5 16.oo LB čt - SC SICO Jilemnice veteráni 

 23 5 16.oo TK Ratsam Dol. Branná A - LBA veteráni 

 23 5 16.oo TK Lomnice n. Pop. B - LBB veteráni 

 25 5 16.oo LB - Tenis Nová Paka mladší žáci 

 27 5 09.oo Dynamo Hradec Králové A - LBA dospělí 

 27 5 09.oo LBB - LTC Nový Bydžov B dospělí 

 27 5 09.oo Sokol Horní Branná - LBC dospělí 

 27 5 09.oo LB - Dynamo Hradec Králové starší žáci 

 27 5 14.oo LB - Lokomotiva Trutnov A babytenis 

 28 5 09.oo TC Dvůr Králové B - LB dorost 

 29 5 16.oo TC Jičín - LB čt veteráni 

 30 5 16.oo LBA - TK Semily B veteráni 

 30 5 16.oo LBB - TC Jičín veteráni 

 1 6 16.oo TK Lomnice A - LB mladší žáci 

 5 6 16.oo LB čt - Tenis Nová Paka veteráni 

 6 6 16.oo TK Kruh - LBA veteráni 

 6 6 16.oo CTC Turnov - LBB veteráni 

 10 6 09.oo LBA - TK Turnov A dospělí 

 10 6 09.oo TC Dvůr Králové B - LBB dospělí 

 10 6 09.oo LBC - TK Lomnice n. Pop. dospělí 

 10 6 09.oo Lokomotiva Trutnov A - LB starší žáci 1

0 6 14.oo TC Dvůr Králové A - LB babytenis 

 11 6 09.oo LB - Lokomotiva Trutnov dorost 

 13 6 16.oo Spartak Smržovka - LB čt veteráni 

 13 6 16.oo LBB - TK Turnov B veteráni 

 17 6 09.oo LTC Nový Bydžov A - LBA dospělí 

 17 6 09.oo LBB - TK Semily A dospělí 

 17 6 09.oo Spartak Vrchlabí - LBC dospělí 

 17 6 09.oo LB - TK Česká Skalice starší žáci 

 18 6 09.oo TK Kvasiny - LB dorost 

 19 6 16.oo LB čt - TK Turnov veteráni 

 20 6 16.oo LBA - Tenis Nová Paka veteráni 

 20 6 16.oo TK Spartak Rokytnice n.J. - LBB veteráni 

 24 6 09.oo LBA - TK Kvasiny A dospělí 

 24 6 09.oo Lokomotiva Trutnov - LBB dospělí 

 24 6 09.oo TC Dvůr Králové C - LBC dospělí 

 24 6 09.oo LB - T-C DTJ Hradec Králové C starší žáci 

 25 6 09.oo LB - TC Dvůr Králové C dorost 

 1 7 8.3o Turnaj dorostenců dorostenci 

 2 7 8.3o Turnaj dorostenců dorostenci 

 15 7 8.3o Memoriál Luďka Kučery muži 

 16 7 8.3o Memoriál Luďka Kučery muži 

 19 8 8.3o Memoriál ak. mal. K. Dlaboly veteráni 

 26 8 8.3o B turnaj žen ženy 

 27 8 8.3o B turnaj žen ženy 

 9 9 8.3o Turnaj starších žáků starší žáci 

 10 9 8.3o Turnaj starších žáků starší žáci