Generální sponzor turnaje společnost     el nino parfum, s.r.o.

Sídlo společnosti el nino parfum, s.r.o. v Nové Pace
Sídlo společnosti el nino parfum, s.r.o. v Nové Pace

Společnost el nino parfum, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2003. Díky svým prvotřídním službám a kvalitnímu zboží se velmi brzy zařadila mezi největší velkoobchodní prodejce a dodavatele široké škály produktů z oblasti parfémů a kosmetiky ve střední a východní Evropě. Chytře navržené a prostorné skladové prostory o rozloze 5 000m2 umožňují naskladnění více jak 1,2 mil. kusů produktů od více jak 450 předních světových značek.

V roce 2015 prošel celý sklad i systém rozsáhlou modernizací, díky které se podařilo maximalizovat efektivitu a zjednodušit pracovní postupy. V Nové Pace tak nyní naleznete největší skladové zásoby širokého portfólia všech světových značek, které je možné snadno a rychle expedovat koncovému zákazníkovi. Profesionální a sehraný tým 150 zaměstnanců každý den zajišťuje kompletní servis. Základní vizí je dosažení absolutní spokojenosti všech našich zákazníků a budování dlouhotrvajících vztahů, a to nejen s velkými firmami, ale stejně tak i s menšími podniky.

Nejen dlouhodobé udržování příznivých cen, ale hlavně důraz na prvotřídní kvalitu nabízeného zboží stojí za úspěchem společnosti el nino parfum, s.r.o., která byla za svou činnost již několikrát od roku 2009 oceněna prestižní cenou ShopRoku.

Za posledních 5 let byl zaznamenán meziroční nárůst tržeb o 35 - 50 %. V současné době je tak společnost el nino parfum, s.r.o. velkoobchodní jedničkou mezinárodního charakteru. Naším hlavním cílem byla a vždy bude prezentace toho nejširšího sortimentu výrobků za konkurenceschopné ceny a zároveň nabízet vždy jen 100% originální produkty.

Jsme hrdí na to, že můžeme podporovat prodej i luxusních a prestižních značek. V roce 2014 se společnost el nino parfum, s.r.o. stala výhradním distributorem přírodní minerální kosmetiky Frais Monde z jižní Itálie. Na podzim roku 2015 jsme pak zahájili obdobnou spolupráci se švýcarskou značkou Swiss Smile, která je jedničkou v oblasti luxusní dentální péče.

El nino parfum, s.r.o. je skvělým příkladem rozvíjející se společnosti vystavěné na pevných základech a s otevřenou budoucností. Stane se tak jistotou a spolehlivým partnerem i pro vaše podnikání.