Neregistrovaní

Bělohradská amatérská tenisová liga 2018

Od 1. května 2018 probíhal na tenisových dvorcích v Bažantnici 1. ročník Bělohradské amatérské tenisové ligy v kategoriích muži a ženy.

Kategorie: ženy (základní část)

Do této kategorie se přihlásilo devět žen, které absolvovaly pouze základní část. Suverénní vítězkou se s 16 body stala Kamila Pozlerová, která vyhrála všechny zápasy.

Kategorie: muži (základní část)

V mužské kategorii soutěžilo šest hráčů, ač přihlášených bylo původně také devět. Základní část vyhrál Tomáš Fendrych před Honzou Šebelíkem, Karlem Pochopem, Jardou Jiráskem, Pavlem Šubrem a Zdeňkem Zunou.

První tři hráči postoupili přímo do playoff. Čtvrtým postupujícím se stal Pavel Šubr.

Vyřazovací část (muži)

Vpravo vítěz ligy Tomáš Fendrych

od 10. září v Bažantnici probíhaly semifinálové zápasy ligy. První utkání o postup do finále sehráli Karel Pochop a Honza Šebelík. Vyrovnaný, pestrý a velice napínavý match vyhrál Honza Šebelík 2:0 (7:5 a 6:4), a stal se tak prvním finalistou.

Bělohradská tenisová liga zná od soboty 15. září i druhého finalistu. Je jím Tomáš Fendrych, který po dvouhodinovém urputném boji porazil Pavla Šubra 2:1 na sety (6:3, 3:6 a 1:0). Oba hráči předvedli perfektní tenis a prokázali svoji neuvěřitelnou fyzickou kondici.

První set vyhrál Tomáš Fendrych, který minimálně chyboval, ale ve druhé sadě dominoval Pavel Šubr, který hru přitvrdil a neúnavně útočil. Super tiebreak dotáhl do vítězného konce Tomáš Fendrych, který se v průběhu září utká ve finálovém boji s Honzou Šebelíkem.

Vítězem 1. ročníku Bělohradské amatérské tenisové ligy se stal Tomáš Fendrych, který prošel všemi částmi soutěže bez jediné porážky a ve finále zvítězil nad Honzou Šebelíkem 2:0 (6:3 a 6:0). Gratulujeme!