Neregistrovaní

Bělohradská amatérská tenisová liga 2018


Od 1. května 2018 probíhal na tenisových dvorcích v Bažantnici 1. ročník Bělohradské amatérské tenisové ligy v kategoriích muži a ženy.

Kategorie: ženy (základní část)

Do této kategorie se přihlásilo devět žen, které absolvovaly pouze základní část. Suverénní vítězkou se s 16 body stala Kamila Pozlerová, která vyhrála všechny zápasy.

Kategorie: muži (základní část)

V mužské kategorii soutěžilo šest hráčů, ač přihlášených bylo původně také devět. Základní část vyhrál Tomáš Fendrych před Honzou Šebelíkem, Karlem Pochopem, Jardou Jiráskem, Pavlem Šubrem a Zdeňkem Zunou.

První tři hráči postoupili přímo do playoff. Čtvrtým postupujícím se stal Pavel Šubr.

Vyřazovací část (muži)

Vpravo vítěz ligy Tomáš Fendrych
Vpravo vítěz ligy Tomáš Fendrych


od 10. září v Bažantnici probíhaly semifinálové zápasy ligy. První utkání o postup do finále sehráli Karel Pochop a Honza Šebelík. Vyrovnaný, pestrý a velice napínavý match vyhrál Honza Šebelík 2:0 (7:5 a 6:4), a stal se tak prvním finalistou.

Bělohradská tenisová liga zná od soboty 15. září i druhého finalistu. Je jím Tomáš Fendrych, který po dvouhodinovém urputném boji porazil Pavla Šubra 2:1 na sety (6:3, 3:6 a 1:0). Oba hráči předvedli perfektní tenis a prokázali svoji neuvěřitelnou fyzickou kondici.

První set vyhrál Tomáš Fendrych, který minimálně chyboval, ale ve druhé sadě dominoval Pavel Šubr, který hru přitvrdil a neúnavně útočil. Super tiebreak dotáhl do vítězného konce Tomáš Fendrych, který se v průběhu září utká ve finálovém boji s Honzou Šebelíkem. 

Vítězem 1. ročníku Bělohradské amatérské tenisové ligy se stal Tomáš Fendrych, který prošel všemi částmi soutěže bez jediné porážky a ve finále zvítězil nad Honzou Šebelíkem 2:0 (6:3 a 6:0). Gratulujeme!

Foto Petr Laušman

Chcete nás kontaktovat?