Bělohradská amatérská tenisová liga 2019

2. ročník

1. kategorie: muži      2. kategorie: smíšené čtyřhry

Základní část: 1. 5. 2019 - 10. 9. 2019    Play-off: 11. 9. 2019 - 27. 9. 2019

Průběžná tabulka k 21. 5. 2019

Smíšené čtyřhry

Průběžná tabulka k 21. 5. 2019

Jednotlivci

Liga začala

1. května 2019 jsme odstartovali Tenisovou ligu. Do dnešního dne (21. 5.) se sehrálo  šestnáct utkání, šest v kategorii muži a deset v kategorii smíšených dvojic.

Na první příčku v kategorii muži se s 8 body probojoval Petr Laušman, druhý je Honza Šebelík s 5 body a o třetí příčku se dělí Lukáš Matouš a Pavel Šubr, kteří mají shodně 3 body.

V kategorii smíšených dvojic vede Iva Knapová a Petr Laušman, na 2. místě je Anička a Jaroslav Kostelníčkovi, na bronzovém stupínku Lenka Pospíšilová a Honza Šebelík.

Pravidla

  • Všechny zápasy se hrají na tenisových kurtech v Bažantnici v Lázních Bělohradě. 

  • Zápasy se hrají dle platných pravidel tenisu na dva vítězné sety. Za stavu 1:1 

  • na sety se hraje super tie-break do 10 bodů. Za stavu 6:6 na gamy se hraje tiebreak do 7 bodů. 

  • Základní část se hraje systémem každý s každým. 

  • Hráči si sami domluví soupeře. Kontakty najdete u tenisového správce.

  • Každý hráč musí mít na zápas připraveny 4 kvalitní míče.

  • Po zápase vítěz zapíše výsledek do tabulky u správce.

  • Je třeba, aby každý účastník ligy v jednotlivých měsících (květen, červen, červenec) odehrál alespoň dva zápasy. Za každý neodehraný zápas se hráči odečtou tři body. Zápasy je možné předehrát.

  • Do play-off postupují první čtyři hráči v každé kategorii.

  • Vyhlášení výsledků se koná 28. 9. 2019.

Přihlášení hráči (kategorie muži): Tomáš Fendrych, Jaroslav Čížek, Petr Laušman, Josef Nosek, Karel Pochop, Michal Reumann, Jan Šebelík, Pavel Šubr, Zdeněk Zuna, Zdeněk Hrbek, Lukáš Matouš, Michael Pípal, Luboš Vokál.

Smíšené čtyřhry: Petra a Fanda, Lenka a Honza, Anička a Jaroslav, Hana a Tomáš, Iva a Petr, Štěpánka a Martin, Zdenka a Karel, Dana a Michal, Adéla a Ondřej.


Bělohradská amatérská tenisová liga 2018


Od 1. května 2018 probíhal na tenisových dvorcích v Bažantnici 1. ročník Bělohradské amatérské tenisové ligy v kategoriích muži a ženy.

Kategorie: ženy

Do této kategorie se přihlásilo devět žen, které absolvovaly základní část. Suverénní vítězkou se s 16 body stala Kamila Pozlerová, která vyhrála všechny zápasy.

Kategorie: muži (základní část)

V mužské kategorii soutěžilo šest hráčů. Základní část vyhrál Tomáš Fendrych před Honzou Šebelíkem, Karlem Pochopem, Jardou Jiráskem, Pavlem Šubrem a Zdeňkem Zunou.

Muži

Vítězem 1. ročníku Bělohradské amatérské tenisové ligy se stal Tomáš Fendrych, který prošel všemi částmi soutěže bez jediné porážky a ve finále zvítězil nad Honzou Šebelíkem 2:0 (6:3 a 6:0). Gratulujeme!

Foto Petr Laušman