Vážené hráčky,

vážení tenisoví přátelé,

dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji pozval jménem výboru tenisového oddílu TJ Lázně Bělohrad i jménem svým na celostátní tenisový turnaj žen kategorie "B", který se pod názvem "Elnino.cz Cup" uskuteční ve dnech 27. - 29. srpna 2016 v krásném areálu lesoparku Bažantice. V Lázních Bělohradě holdují tenisu jeho milovníci více než devadesát let, ale poslední opravdu velký tenisový turnaj srovnatelný svoji kategorií a úrovní se zde hrál v kategorii mužů v osmdesátých letech minulého století. I proto považujeme přidělení pořadatelství turnaje kategorie "B" jako odměnu za poctivé pořádání desítek turnajů kategorie "C", kterých jsme ve všech věkových kategoriích uspořádali v posledních několika letech více než padesát, za úspěchy našich závodních družstev a v posledních letech i za nemalé úspěchy jednotlivců.

Naší maximální snahou je založit tradici pořádání turnaje této ženské kategorie a po rozšíření areálu o další dvorec se ucházet o pořádání kategorie nejvyšší. Jsme přesvědčeni, že k tomu máme nejen potřebné tenisové zázemí, ale i podporu vedení města a sponzorů, kteří jsou ochotni svoji účastí přispět ke kvalitě a atraktivnosti turnaje pro Vás, přední české hráčky. V letošním roce pro Vás chystáme řadu překvapení, které, jak pevně věříme, Vám udělají nejen radost, ale zajistí vysokou úroveň společenské části turnaje, Vaše pohodlí a komfort.

První hrací den bude zakončen pro všechny hráčky a jejich doprovod v době od 19 do 22 hodin Hráčskou party, kterou zahájí starosta Lázní Bělohradu pan Ing. Pavel Šubr. Kromě zástupců sponzorů se akce mezi jinými zúčastní Ing. Jan Kurz, nejúspěšnější trenér českých a československých tenistek a tenistů (mimo jiné Heleny Sukové, Jany Novotné, Ludmily Richterové nebo Ivo Mináře) letitý šéftrenér ženské juniorské reprezentace Spolkové republiky Německo,
Ing. Jiří Kučera, dlouholetý prezident TK Sparta Praha či Martin Šubrt, prezident našeho tenisového oddílu. Hudbu k poslechu i tanci zajistí duo N + F a Vy si budete moci objednat kulinářské dobroty, které pro Vás náš tým s láskou připraví J.

Pokud jde o sponzory, které se nám do dnešního dne podařilo zajistit, mohu s radostí sdělit, že generálním sponzorem turnaje se stala společnost El nino parfum, s.r.o., jeden z největších internetových obchodů v oblasti parfumerie, oceněný v letech 2009 až 2013 titulem "ShopRoku".
Díky dohodě, kterou jsme pro letošní ročník udělali, obdrží každá hráčka při úvodní prezentaci dárek, hráčky od semifinále počínaje, jak v singlu, tak v deblu, získají značkový parfém. Dále se nám podařilo zajistit, jako dalšího sponzora, firmu slečny Nikol Poláškové - manikúra a pedikúra

  • která bude po celou dobu turnaje zájemkyním z Vašich řad, poskytovat přímo v areálu své služby a finalistkám obou kategorií věnuje dárkový šek na odběr vybraných služeb, které budou poskytnuty přímo v jejím salónu. Věříme, že Vám též udělá radost, možnost využít služeb zkušeného sportovního maséra pana Miloše Hermona, servis vyplétání raket, pořízení bohaté fotodokumentace z celého turnaje, která Vám bude zaslána na Vaše e-mailové adresy, a v neposlední řadě tradičně rozmanitý jídelníček, zahrnující gastronomické lahůdky počínaje domácími polévkami a konče moučníky, na které se nezapomíná J.

Milé hráčky, vážení tenisoví přátelé, pevně věříme, že Vás naše pozvání osloví a Vy se zúčastníte našeho turnaje a prožijete v našich malebných lázních příjemné chvíle. Nechť Vaše výkony dělají radost Vám i Vašim blízkým, jistě je však ocení návštěvníci turnaje, neboť díky laskavé spolupráci s vedením města, bude o propagaci turnaje náležitě postaráno.

Na setkání se těší

Mgr. Ondřej Zemina

ředitel turnaje

člen výboru tenisového oddílu TJ Lázně Bělohrad

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem.