Termínovka kurty Bažantnice 2018

den měsíc zač. kurty v Bažantnici kategorie 

den měs zač. kurty v Bažantnici kurty soupeře kategorie

23 4 16.oo       LB - TK Studenec veteráni      čt

28 4 09.oo LBA - TK Kvasiny A dospělí

28 4 09.oo Tenis Nová Paka B - LBB dospělí

29 4 09.oo Lokomotiva Trutnov - LB dorost

29 4 09.oo LB - TC DTJ Hradec Králové C mladší žactvo

29 4 14.oo LB, Dvůr Králové A, Černilov minitenis

30 4 16.oo TK Turnov - LB veteráni čt

1 5 16.oo LB - Spartak Vrchlabí veteráni

2 5 16.oo Sokol Horní Branná - LB starší žáci

5 5 09.oo TK Turnov - LBA dospělí

5 5 09.oo LBB - TC Hořice dospělí

6 5 09.oo LB - TC Dvůr Králové B dorost

6 5 14.oo Černilov, Dvůr Králové A, LB minitenis

7 5 16.oo LB - Spartak Smržovka veteráni čt

8 5 16.oo Tenis Nová Paka - LB veteráni

9 5 16.oo LB - TC Jičín starší žáci

14 5 16.oo Tenis Nová Paka - LB veteráni čt

15 5 16.oo LB - TK Semily veteráni

16 5 16.oo TK Kruh - LB starší žáci

19 5 09.oo LBA - VŠTJ UK Hradec Králové dospělí

19 5 09.oo Lokomotiva Trutnov A - LBB dospělí

20 5 09.oo LB - TK Kvasiny dorost

20 5 09.oo TK Lomnice n. P. - LB mladší žactvo

21 5 16.oo LB - Žuliánka Jilemnice veteráni čt

22 5 16.oo TC Jičín - LB veteráni

23 5 16.oo LB - TK Semily starší žáci

26 5 09.oo LTC Nový Bydžov A - LBA dospělí

26 5 09.oo LBB - TJ Chlumec n. C. A dospělí

27 5 09.oo T-C DTJ Hradec Králové D - LB dorost

27 5 09.oo LB - TC Hořice mladší žactvo

28 5 16.oo SC SICO Jilemnice - LB veteráni čt

29 5 16.oo LB - TK Turnov A veteráni

30 5 16.oo TK Lomnice n. P. - LB starší žáci

5 6 16.oo TK Kruh - LB veteráni

6 6 16.oo TK Studenec - LB starší žáci

9 6 09.oo LBA - TC Dvůr Králové B dospělí

9 6 09.oo TK Semily A - LBB dospělí

10 6 09.oo LB - TK Česká Skalice dorost

10 6 09.oo Tenisový klub Eden A - LB mladší žactvo

11 6 16.oo TK Semily - LB veteráni čt

13 6 16.oo LB - TK Turnov starší žáci

16 6 09.oo T-C DTJ Hradec Králové D - LBA dospělí

16 6 09.oo LBB - Sokol Horní Branná dospělí

17 6 09.oo TK Dynamo Hradec Králové - LB dorost

18 6 16.oo LB - TC Jičín veteráni čt

23 6 09.oo Dynamo Hradec Králové A - LBA dospělí

23 6 09.oo LBB - TC Jičín dospělí

24 6 09.oo LB - T-C DTJ Hradec Králové C dorost

14 7 08.3o Memoriál Luďka Kučery muži

15 7 08.3o Memoriál Luďka Kučery muži

28 7 9.oo Memoriál W. Dvojchyby pozvaní

8 9 08.3o Turnaj dorostenců dorostenci

9 9 08.3o Turnaj dorostenců dorostenci

15 9 08.3o Turnaj mladších žáků mladší žáci

16 9 08.3o Turnaj mladších žáků mladší žáci

22 9 10.oo turnaj ÚNV Valdice pozvaní